אטרקציות – מלון בראשית

5/5

אטרקציות בקרבת מלון בראשית

אם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם במלון בראשית, כדאי לדעת שבקרבתו של המלון יש לא מעט אטרקציות שכדאי לבדוק ולקחת בחשבון, הנה רשימה של האטרקציות המרכזיות בקרבתו של מלון בראשית מצפה רמון:
  • טיולי ג'יפים: הרשו לעצמכם לרדת מהכביש ולחוות חוויה שונה. לרוב אורכו של טיול נמשך מספר שעות (שעתיים יספיקו בדרך כלל) ובמהלכו תוכלו לקבל מידע רב על המערכת האקולוגית במדבר ועל מכתש רמון המרשים. פרט לטיולי ג'יפים מאורגנים עם הדרכה ונסיעה אשר מתבצעת על ידי נציגי החברה, ניתן למצוא גם נהיגה עצמאית אצל חלק מהחברות על ג'יפים מתקדמים.
  • השכרת אופניים: ניתן להשכיר אופניים מחברת גיאופן ולטייל באזור מצפה רמון. ישנם מסלולים ברמות קושי שונות וכל אדם יכול למצוא את המסלול המתאים לרמתו. אגב, האופניים הם אופני הרים חזקות שיספקו חוויה מפנקת למדי ויאפשרו לכם לצלוח כל מסלול באזור. הרכיבה מתאימה גם לילדים. חשוב לציין כי חל איסור על רכיבה במכתש עצמו. פרט להשכרת האופניים מחברה חיצונית, תוכלו גם להזמין את השירות מעמדת הקונסיירג' במלון ואפילו תקבלו מפה ותדריך רכיבה קצר הכולל הנחיות בטיחות. מומלץ לבקר בפארק הפסלים המדברי הממוקם בחלקו הצפוני של מכתש רמון. עלות השכרת האופניים מהמלון היא 130 ש"ח למבוגר ו-100 לילד, נכון לכתיבת שורות אלה.אטרקציות מלון בראשית
  • טיול גמלים: אי אפשר לדבר על חוויה מדברית בסמוך אל מלון בראשית מבלי להזכיר את טיולי הגמלים. ניתן לבחור בטיול באורך של שעה וגם בטיולים ארוכים יותר, של 4 שעות ואפילו של יום שלם. חלק מהטיולים משלבים ביקור במאהל בדואי בשילוב עם אוכל ושתייה חמה.
  • ביקור בחוות האלפקות: החווה נמצאת בסמוך למצפה רמון (נסיעה של 5 – 10 דקות). ניתן להאכיל את הלאמות והאלפקות וללמוד על תהליך הפקת הצמר מהאלפקות.
  • סנפלינג: ליד מרכז המבקרים של מצפה רמון ממוקם אתר סנפלינג בו ניתן לעשות סנפלינג החל מגילאי 8 ומעלה. המיקום עוצר נשימה וניתן להשקיף על כל המצוק. המיקום הוא כ-5 דקות הליכה ממלון בראשית. חשוב לדעת כי העלות עצמה מותנית בכמות המשתתפים ובמידה ויש קבוצה של 10 אנשים, המחיר יהיה סביב 1,200 ש"ח. לעומת זאת בקבוצה של כ-20 אנשים, העלות תהיה סביב 1,600 ש"ח ובקבוצה של עד 40 אנשים, המחיר יהיה סביב 3,200 ש"ח. שימו לב כי המחירים עשויים להשתנות ויש לבדוק אותם בצורה סופית לפני הזמנת השירות.
לסיכום, לכל מי שמחפש אטרקציות במלון בראשית או בסביבתו – דעו כי יש לא מעט דברים מעניינים שתוכלו לעשות באזור מצפה רמון וכל אחד יכול למצוא את האטרקציה המתאימה ביותר בעבורו.

אטרקציות במלון בראשית גם בשעות הלילה

פרט לאטרקציות שמפורטות כאן למעלה, כדאי לדעת כי תוכלו גם לבחור מספר אטרקציות "לייליות" כמו למשל ספארי לילה, שבמהלכו לומדים על טורפים ובעלי חיים אחרים או לחילופין להשתתף בסיורי כוכבים ליליים בליווי מדריך. משך סיור הכוכבים הוא כשעתיים ונדרש לתאם זאת מראש על מנת לוודא שיש מקום בקבוצה. חשוב לציין כי נדרש להגיע עם רכבם האישי אל הסיור.

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן