מלון קדמא דילים

5/5

האם יש דילים על הזמנת חדרים במלון קדמא?

לאורך השנה, ניתן למצוא במלון קדמא אשר ממוקם בשדה בוקר, דילים ואפילו מבצעים אשר מוזילים את מחיר החבילה בעת הזמנה של חדרים במלון קדמא. בכל רגע נתון, יכולה להיות הנחה או דיל על כל סוגי החדרים או על חדר מסוים ולעיתים ניתן לחסוך כך בצורה משמעותית מבחינת העלות הכוללת של החופשה.

 

מלון קדמא דיליםאיך יודעים מתי יש במלון קדמא דילים?

מאחר והדבר עשוי להשתנות בהתאם לעונת השנה ועל סמך ביקושים ובעקבות שיקולים כאלה ואחרים של הרשת, קשה להעריך מתי יהיו במלון קדמא דילים. יחד עם זאת, דרך הבאנר המופיע כאן למטה, תוכלו לקבל הנחה ולהוזיל את העלות של החופשה במלון.


חופשה עוצרת נשימה באווירה מדברית

אחת הסיבות שרבים מחפשים דילים למלון קדמא החדש היא העובדה שמדובר במלון מיוחד למדי שכל העיצוב שלו הוא בהשראה של חאן נבטי קדום. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות במלון קדמא ובסביבה הקרוב ואפשר כמובן ליהנות מחופשת בטן-גב קלאסית על שפת הבריכה ופשוט ליהנות מהשמש הנעימה. כל מי שביקר במלון זה, סיפר כי החוויה אינה דומה למלונות אחרים שנמצאים בישראל, כאשר אלמנט מרכזי בחוויה הוא גם המדבר שמספק תפאורה מהממת ומרשימה לשהות במקום.

להזמנת חופשה במלון קדמא לחצו כאן

באיזה עונות כדאי לבקר במלון?

באופן כללי ניתן לבקר במלון קדמא בכל עונות השנה בעוד הביקושים הגבוהים ביותר הם בתקופת הקיץ והאביב. בעונות אלה ניתן לטייל באזור מבלי החשש לגשמים שעשויים להפריע לחוויה, מה גם שבאזור המדבר הטמפרטורות צונחות משמעותית בשעות הערב והלילה ולכן רבים מעדיפים להגיע בתקופה חמה בשביל ליהנות מהבריזה בשעות המאוחרות יותר.

 

תוכן עניינים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן